Domů > Odkazy

Odkazy na internetové stránky

 

 

Portál Rosicko.cz už 16 let informuje o aktuálním dění v regionu

Hledáte práci v místě vašeho bydliště? Chcete si přečíst aktuální zprávy anebo naplánovat akci na víkend? Na webovém portálu www.Rosicko.cz najdete vše, co o dění v regionu chcete vědět.

 

Portál Rosicko.cz je v provozu už 16. rok. V roce 2001 jej v Zastávce založili studenti pod názvem E-METRO.cz a postupně se z něj stal největší informační web v regionu. Rosicko.cz denně přináší informace o všem, co se v regionu děje. Portál není zaměřený na specifické téma, a proto si na něm každý najde něco zajímavého.

 

Největší sekcí portálu jsou denně aktualizované nabídky zaměstnání a brigád na Rosicku. Firmy a personální agentury zde zadávají volné pracovní nabídky. Nejnovější nabídku míst ve vašem okolí najdete na www.rosicko.cz/prace/.

 

Pořádáte kulturní akci? Využijte směle kalendáře regionálních akcí. Pozvánku můžete publikovat v přehledném seznamu událostí z celého regionu na adrese www.rosicko.cz/kalendar-akci/. Nejzajímavější a nejčtenější akce se automaticky zveřejní na regionální facebookové stránce, kde ji uvidí stovky fanoušků.

 

Portál Rosicko.cz podporuje regionální dění a spolupracuje s řadou institucí v regionu, např. Kulturním informačním centrem Rosice a Domem dětí a mládeže Zastávka. Píšeme o Rosicku pro Rosicko. 

 

 

Města a obce regionu

Volný čas

Informace z kultury v regionu

Policie ČR

Vyhledávače

 

Jak se k nám dostanete?

Příbram na Moravě 33, 664 84
Tel.: 546 450 224
Email:
© 2011–2023 Příbram na Moravě
Všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti