Domů > Aktuality > Inzerce

 

 

 

 

 Pojízdná prodejna masa z Miroslavi

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude v naší obci nabízet široký sortiment kuřecího, krůtího, kachního, vepřového a hovězího masa a masouzenářských výrobků.

Prodej bude vždy ve čtvrtek od cca 13:00 do 13:15 u zastávky před kaplí. Nabízený sortiment:

Kuřecí prsa 117 Kč/kg
Kuřecí zadní čtvrtky 55 Kč/kg
Kuřecí křídla 53 Kč/kg
Vepřová krkovice 109 Kč/kg
Vepřová žebra masitá 93 Kč/kg
Hovězí kližka mladý býk 149 Kč/kg
Hovězí přední s kostí mladý býk 109 Kč/kg
Uzená masitá špička 119 Kč/kg
Sádlo škvařené 65 Kč/kg


 

 

Pepíčkovo řeznictví

každé úterý v 12:00 hodin přijíždí do obce pojízdná prodejna masa a uzenin – „Pepíčkovo řeznictví“. Prodej probíhá na obvyklém místě a to vedle autobusové čekárny před kaplí.


VYVÁŽENÍ SEPTIKŮ – JIŘÍ RŮŽIČKA

Kontakt: Oslavanská 87

Ivančice
mobil :723 833 008

 

Pracovní nabídky v blízkém okolí :


Fakultní nemocnice Brno, jakožto druhý největší poskytovatel zdravotních služeb v České republice, nabízí pracovní uplatnění pro zájemce ve všech oborech, a to nejen zdravotnických. V současné době nabízíme volná pracovní místa pro technicko-hospodářské pracovníky (zejména pracovníky IT, účetní, referenty) i dělnické profese (kuchaře a pomocné síly do Stravovacího provozu, dělníky do Údržby, dělníky na Centrální sterilizaci atd.). Naši zaměstnanci mohou čerpat celou řadu velice zajímavých a finančně výhodných benefitů. Pro mimobrněnské zájemce můžeme zprostředkovat ubytování v naší ubytovně.

 

Informační leták: zde

 


 

 

Potraviny LILA Zbraslav nabízí místo prodavačky potravin na hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody. Více informací podá vedoucí prodejny, pan Josef Flek, tel. 604 888 020, případně při osobní návštěvě v prodejně.


Mgr. Andrea Patáková
Lila Zbraslav


 

Společnost ADOSA v Rosicích hledá uchazeče na pozici řidiče autobusu pro pravidelnou linkovou dopravu. Řidičský průkaz na autobus není podmínkou. Nabízíme jeho zajištění a zaplacení. Dále nabízíme náborový příspěvek 15.000 Kč, měsíční příplatek za spolehlivost, měsíční prémie, kvartální odměnu za spotřebu pohonných hmot, příspěvek 1.500 Kč na rekreaci, příspěvek na penzijní spoření, možnost přivýdělku na nepravidelné dopravě, slevy na odběr PHM a další benefity. Nástup je možný ihned. Více informací na www.adosa.cz
V případě zájmu kontaktujte pana Maříka, tel.: 737 242 105

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příbram na Moravě 33, 664 84
Tel.: 546 450 224
Email:
© 2011 Příbram na Moravě
Všechna práva vyhrazena
BitWave Consulting s.r.o